Hakkımızda

2000 yılından beri sektörde çalışan IT profesyonellerinden oluşan bir grubun deneyimlerini paylaştığı bir platformdur. SunucuDestek.Com sitesinden faydalanmak tamamen ücretsizdir.

SunucuDestek.Com makaleleri alıntı değildir özgün makalelerdir ve tüm hakları saklıdır. SunucuDestek.Com içerikleri yazılı izin alınmadan alıntı yapılamaz ve paylaşılamaz.
Makalelerde anlatılan işlemler ve uygulamalar genellikle denenmiş ve tecrübe edilmiştir. Makalelerde belirtilen işlemleri uygulamadan önce mutlaka yedekleme yapınız. Bir aksilik çıkması halinde önemli veri kayıplarıyla karşı karşıya kalma ihtimaliniz her zaman vardır.

Bize 0 850 242 44 69 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Aynı numara üzerinden Whatsapp mesajıda gönderebilirsiniz.

Danışma ve destek için bize iletişim bilgilerimizi ve kontak formlarımızı kullanarak ulaşabilirsiniz.

BELİRTİLEN BİLGİLERE GÖRE BİR UYGULAMA YAPMADAN ÖNCE MUTLAKA ÖNEMLİ VERİLERİNİZİN YEDEKLERİNİ ALINIZ.

SORUMSUZLUK BEYANI:
SUNUCUDESTEK.COM TARİFLERİN VE UYGULAMALARIN GÜVENLİ OLUP OLMADIĞI, SİSTEMİNİZE ZARAR VERİP VERMEYECEĞİ VEYA UYUMLU ÇALIŞIP ÇALIŞMAYACAĞI KONUSUNDA GARANTİ VERMEZ VE UYGULAMALARIN TATBİKİNDEN DOĞABİLECEK ZARARLARDAN SORUMLU TUTULAMAZ.
VERİLEN BİLGİLER TAVSİYE NİTELİĞİNDEDİR VE HER KOŞULDA DENENEREK SONUÇLARI GÖZLENMİŞ OLMAYABİLİR. BU BİLGİLERE GÖRE HAREKET ETME TASARRUFU KULLANICILARA AİT OLDUĞU GİBİ SONUÇLARI İLE İLGİLİ SORUMLULUKLARIDA KULLANICILARA AİTTİR. DOĞABİLECEK KAYIPLARDAN VE ZARARLARDAN SUNUCUDESTEK.COM SORUMLU TUTULAMAZ.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın